TOP

Skrzynki z drewna na specjalne okazje

Przedmioty z drewna nadają się na prezent na różne okazje: urodziny, święta, uroczystości rodzinne. Chustecznik ozdobiony techniką decoupage, podarowany w prezencie, ucieszy bliską osobę: mamę lub babcię. Skrzynka z drewna na alkohol będzie ładnym i gustownym dodatkiem do wyśmienitego wina. Szkatułka z praktycznym zamknięciem będzie świetnym prezentem dla przyjaciółki lub siostry.

Skrzynka na wino

Zamiast tradycyjnej papierowej torebki do pakowania alkoholu warto użyć pudełka z drewna. W ofercie sklepu Decoupage-drewno.pl dostępne są skrzynki z przegródkami, które mogą pomieścić w sobie nawet dwie lub trzy butelki. Pudełka są zamykane na uchylne wieko wyposażone w zawiasy oraz zamek, lub na zasuwę, która jest gwarantem bezpieczeństwa butelek podczas transportu. Skrzynki wyposażone są w uchwyty wykonane z sznurka pasującego stylistycznie do jasnej barwy drewna sosnowego. Ciekawą alternatywą dla drewnianego pudełka jest skrzynka na wino z łuby https://decoupage-drewno.pl/83-skrzynki-z-drewna.html

Chusteczniki i skrzynki na herbatę

Prezenty z drewna mogą być jednocześnie funkcjonalne i ładne. Chusteczniki ozdobione techniką decoupage spodobają osobom u usposobieniu romantycznym, które w swoim otoczeniu cenią sobie oryginalne dodatki do wystroju wnętrz. Skrzynki na herbatę, które są niezwykle przydatnym przedmiotem stosowanym przez koneserów herbaty, można dodatkowo wyposażyć w różnego rodzaju składniki, z których osoba obdarowana będzie mogła stworzyć własne kompozycje smakowe. Pudełka na herbatę dostępne w tym sklepie https://decoupage-drewno.pl, wykonane są drewna sosnowego, które może mieć kontakt z żywnością. Pudełka podzielone są na 2-16 przegródek, w których można ułożyć różne rodzaje herbat ekspresowych, gotowych do zaparzenia, lub składników, z których można samodzielnie skomponować herbaciany napar.

Skrzynki drewniane

Skrzynki zamykane na zamek lub takie z wiekiem również mogą stać się pięknym prezentem dla ważnej osoby. Kuferki pomalowane na biało lub takie bezbarwne można ozdobić techniką decoupage lub okleić tkaniną. Skrzynki zamykane wyposażone są w profilowane otwory, służące chwytaniu i przenoszeniu ich na inne miejsca. Szczególnie romantyczna skrzynka posiada uchwyty wycięte w kształcie serca i może stać się prezentem na walentynki.

Skrzynka na koperty

Ślub i wesele to uroczystości, które wymagają stosownej oprawy. Podczas składania życzeń Państwo Młodzi otrzymują od bliskich koperty z życzeniami, które z reguły są także wypełnione pieniędzmi. Skrzynka na koperty od gości zamykana na klucz to przydatny i funkcjonalny dodatek, który zapewni bezpieczeństwo pieniężnym podarunkom. Pomalowane na biało lub ozdobione skrzynki będą także ładnym elementem dekoracyjnym sali weselnej.

Categories Biznes