TOP

Filtry wody do dzbanków Aquaphor  

Picie wody jest czynnością, którą każdy człowiek wykonuje codziennie. Bez picia wody życie na świecie nie byłoby możliwe. Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa codziennego funkcjonowania i przeprowadzania wszystkich procesów biochemicznych organizmu. Niestety w dzisiejszych czasach ceny sklepowej wody cały czas szybują w górę. Alternatywą jest zaopatrzenie się w dobrej jakości Filtry wody do dzbanków. Aquaphor jest marką, której zdecydowanie warto zaufać!

 

Filtry wody do dzbanków Aquaphor – co dają?

 

Filtry wody do dzbanków Aquaphor umożliwiają satysfakcjonujące korzystanie z wody kranowej, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Woda kranowa jest przebadana pod względem mikrobiologicznym dlatego swobodnie można ją pic. Jednak walory smakowe często pozostawiają wiele do życzenia. Filtry wody do dzbanków Aquaphor wpływają na oczyszczenie zanieczyszczeń wody poprawiając jej smak i zapach, ale również zdrowotność.

 

Filtry wodne najlepszych marek zmniejszają tak zwane ORP wody. Woda kranowa bardzo często posiada wysokie ORP co znaczy, że ma dużą zawartość utleniaczy, które negatywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Utleniacze mogą prowadzić do powstania wolnych rodników wyniszczających organizm na poziomie komórkowym doprowadzając do stresu oksydacyjnego. Jest to stan negatywny, który może prowadzić do wielu chorób. Jednak odpowiednie filtry potrafią obrócić to w korzyść! Zmniejszają ORP wody przez co staje się reduktorem o właściwościach antyoksydacyjnych działając odwrotnie – prozdrowotnie. Wtedy eliminuje wszystkie wolne rodniki organizmu stając się bardzo pomocna.

 

Filtry wody do dzbanków Aquaphor – co ile wymieniać?

 

Wymiana filtrów wody jest bardzo ważna. Raz kupiony filtr nie ma możliwości do długotrwałego funkcjonowania dlatego należy go wymienić na nowy. Z reguły producenci polecają wymianę filtrów na nowe około po miesiącu użytkowania. Aby być pewnym, że filtr należy wymienić warto zaopatrzyć się dzbanek z ekranem, który będzie informował o konieczności wymiany filtra na nowy.

Categories Dom i Wnętrze