TOP

Malowanie to wyzwanie

Obrazy, które tworzą wybitni artyści, to prawdziwe wyzwanie. Wymagające pracy i wiedzy, ale przede wszystkim talentu i natchnienia. Wielkie dzieła malarskie powstają jako wyraz duszy artystycznej, refleksji malarza, niecodziennej perspektywy. Malowanie wnętrz nie wymaga aż tak wielkiego talentu i pasji, ale także może stać się prawdziwym wyzwaniem i popisem naszych malarskich talentów oraz efektem wykorzystania wiedzy z zakresu plastyki. Zatem do dzieła!

Zielono mi i radośnie!

Jeśli zależy nam na wyciszeniu i nawiązaniu do urody natury, to zieleń w delikatnym odcieniu okaże się najlepsza. Zarówno do sypialni z akcentami eko jak i do kuchni w stylu rustykalnym. Zresztą kolor ten sprawdzi się w każdym miejscu, także takim, które nie ma ściśle wyznaczonej stylistki. Bardzo modne są ostatnio zielone meble, salonowe meblościanki oraz szafki kuchenne. Zieleń ścian warto też zestawić z drewnianymi meblami. Jeśli szukamy takich przedmiotów, które pasują do zieleni, to znajdziemy coś na pewno w bogatej ofercie Gamy, którą poznamy bliżej na  gama-sklep.com.pl.

Kolorowo i wiosennie

Bardzo modne ostatnio jest też łączenie wielu kolorów w jednej aranżacji wnętrzarskiej. Jeśli nie wiemy, jak pomalować pokój młodzieżowy czy kuchnię, to postawmy na wielość kolorów w jednym wnętrzu. Niech ściany i sufit będą w różnych kolorach. W ten sposób ożywimy przestrzeń i nawiążemy do postimpresjonistycznych czy kapistycznych kompozycji malarskich, pełnych zaskakujących barw. Jeśli wybierzemy kolory jasne i pogodne, wówczas wnętrze nabierze pozytywnego wymiaru. Niczym wiosenna łąka czy ogród.

W lawendowym morzu

Pokój, kuchnia czy nawet przedpokój zamienić się może w kawałek pejzażu. Na przykład fragment morza czy lawendowego wzgórza. Jeśli wybierzemy odpowiedni kolor ścian i nawiążemy do krajobrazu poprzez fotoobraz czy fototapetę z morzem czy polem lawendy.

Categories Dom i Wnętrze
https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ zobacz