TOP

Czy szafy na zamówienie sprawdzą się w mieszkaniach blokowych?

Mieszkania blokowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, szczególnie w dużych i średnich miastach. Ich kupno wiąże się z koniecznością przemyślenia aranżacji, nierzadko może się to wiązać z koniecznością pomocy architekta wnętrz. Wszelkie wnęki w mieszkaniach uzupełnią szafy na zamówienie – to prosty i funkcjonalny sposób na to, aby lepiej zarządzać przestrzenią.

Dlaczego warto wybrać szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych produktów, kiedy myślimy o funkcjonalnym zarządzaniu przestrzenią. Szafy tego typu świetnie wypełnią wnęki i w sposób estetyczny uzupełnią przestrzeń. Atutem tego rozwiązania jest bez wątpienia nieograniczona możliwość wyboru materiałów, akcesoriów, kolorów i elementów wykończeniowych – dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie niepowtarzalnego mebla, który codziennie cieszyć będzie oczy. Szafy na zamówienie to także możliwość wykorzystania maksymalnej ilości przestrzeni – mówią specjaliści z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu szaf. Szafy zabudowane są pod sam sufit, przez co zyskujemy dodatkową przestrzeń dość wysokość – może być ona wykorzystywana do przechowywania zapasowych poduszek, kołder czy innych przedmiotów. Szafy na wymiar umożliwiają też przechowywanie w sposób estetyczny – nie ma obaw, że we wnętrzu szafy znajdzie się niewykorzystana przestrzeń.

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Pierwszym krokiem do stworzenia szafy w danej przestrzeni mieszkania jest projekt – na tym etapie wybierane są materiały budulcowe (lite drewno lub płyty MDF), ustalany jest wygląd szafy wewnątrz (ilość półek i szuflad, ich rozmieszczenie, długość i wysokość drążka na wieszaki). Kolejnym krokiem jest wybranie wykończenia szafy – laminatów lub folii, akcesoriów do wnętrza, systemów. Ostatni etap to montaż.

 

 

Categories Dom i Wnętrze