TOP

E-learning – jak działa?

Każdy z nas z pewnością niejednokrotnie słyszał o szkoleniach prowadzonych drogą elektroniczną. Zastanawiając się wyborem kursu, który otworzy przed Tobą drzwi do kariery i zapewni sukces na rynku pracy, warto wziąć pod uwagę platformy e-learningowe. Dlaczego kursy on-line powoli wypierają standardowe formy nauczania? Sprawdź, w czym tkwi sekret e-learningu i dowiedz się, jak to działa!

Zawsze w zasięgu ręki

Procedura zakupu i korzystania z materiałów szkoleniowych jest dziecinnie prosta. Od czego musisz zacząć, żeby poznać podstawy Pythona, nauczyć się projektować postaci do gier komputerowych albo zgłębić tajniki Photoshopa? Pierwszym krokiem jest rejestracja  w systemie i wybór kursu, który najbardziej Cię interesuje. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności (najlepiej drogą elektroniczną), już po chwili będziesz mógł cieszyć się nieograniczonym dostępem do rzetelnych i profesjonalnych materiałów wideo. Prawda, że proste? Ponadto, logując się na indywidualne konto, będziesz mógł śledzić swoje kursy, zbierać odznaki i realizować rabaty.

Wiedza z sieci – czy warto?

Nowoczesne platformy e-learningowe są poważną konkurencją dla tradycyjnych firm szkoleniowych. Głównym walorem, wpływającym na tak wielką popularność kursów on-line, jest wygoda i swoboda nauki. W zaciszu własnego pokoju, siedząc przy ulubionej herbacie i słuchając ulubionej muzyki, poznajesz tajniki obsługi profesjonalnego oprogramowania komputerowego. Kursy prowadzone są przez fachowców, którzy w przystępny sposób dzielą się swoją wiedzą w obrazowych filmikach wzbogaconych komentarzem. W każdej chwili możesz wrócić do kłopotliwego zagadnienia lub powtórzyć całą lekcję. Nauka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

 

Categories Ciekawe