TOP

Wyjście na taras

Czym wyróżnia się współczesne mieszkanie? Znoszeniem granic pomiędzy tym, co wewnętrzne a zewnętrzne. Wyjściem z domów do pięknych ogrodów. Przeniesieniem znacznej części życia na łono natury, nawet jeśli oznacza ona skromny balkon czy kilkumetrowy taras otoczony donicami z zimozielonymi roślinami. Liczy się każdy skrawek zieleni. Wszystko, co choć trochę przybliży nas do natury i do jej kojącej siły. Taras to najlepsze miejsca do tego, żeby odzyskać siły witalne, żeby odetchnąć i oderwać się od trosk. To również świetna przestrzeń dla wzmocnienia relacji międzyludzkich. Trzeba tylko nad nią trochę popracować.

Komplet wypoczynkowy na taras, czyli drugi salon

Na tarasie warto zorganizować drugi salon. Niezastąpione pod tym względem okażą się meble technorattanowe, dostępne w wersji modułowej. Elegancki narożnik wyłożony poduszkami siedziskowymi i oparciowymi – relaks na takim meblu, po męczącym dniu, okaże się największym prezentem, jaki możemy sobie sami podarować. Do tego fotel, w którym rozsiądziemy się wygodnie z książką w ręku. Salonowy luksus za progiem domu, gdzie wieje wietrzyk, pachną kwiaty i szumi woda. Wyjście na taras stanie się codziennym rytuałem.

Stoły na taras w komplecie, czyli druga jadalnia

Na stronie gardenspace.pl odkryjemy różnorodne meble (technorattanowe, rattanowe, aluminiowe), które przekształcą każdy taras w zakątek idealnego bycia. Zaaranżujemy tam nie tylko wyjątkowy salon ogrodowy, ale też jadalnię. Stoły na taras umożliwią nam taką metamorfozę zwykłego miejsca w przestrzeń idealną do podawania dań. Świetnie zaprojektowane i starannie zaprojektowane stoły tarasowe w połączeniu z wygodnymi krzesłami bądź fotelami skomponują zestaw do jadalni na świeżym powietrzu.

Grill na taras, czyli druga kuchnia

Kiedy mamy już umeblowaną tarasową jadalnię, to przyda się także kuchnia, która powstanie na tarasie za sprawą grilla gazowego do zabudowy. Rzecz niezwykle przydatna, praktyczna, łatwa w obsłudze. Zamiast gotować w kuchni, lepiej zrobić to na progu pięknego o każdej porze roku ogrodu. Wyjście na taras przedłuży się w nieskończoność…

Categories Dom i Wnętrze
https://beesafe.pl/porady/raport-tuv/ https://beesafe.pl/porady/gdzie-jest-numer-karty-pojazdu/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/