TOP

Odmień swój balkon na święta!

Za co kochamy Boże Narodzenie? Przede wszystkim za niesamowity klimat, który zaczyna opanowywać naszą codzienność już jesienią. Bajkowo rozświetlone ulice, znane wszystkim świąteczne hity niosące się w eterze, zapach piernika i atmosfera życzliwości sprawiają, że rok w rok z niezmiennym zainteresowaniem czekamy na pierwszą gwiazdkę. Przygotowując się na święta, warto szczególnie zadbać o swoje najbliższe otoczenie. Choinka i stroiki to podstawa, której nie może zabraknąć w domu. Oprócz tego, dołóż swoją cegiełkę do ulicznej gry świateł i barw, dekorując balkon!

Magia świateł

Balkon to namiastka ogrodu w wielkomiejskim krajobrazie. W swojej balkonowej kolekcji warto mieć  nie tylko meble ogrodowe, które pozwolą latem zrelaksować się w promieniach wakacyjnego słońca, ale również akcenty, które urozmaicą zewnętrzną przestrzeń zimą. Świecące ozdoby, wieszane przy balustradach lub w oknach, będą wpuszczać do wnętrza subtelne światło oraz efektownie rozświetlać ulicę.

Modne dodatki

Jakie ogrodowe dekoracje świąteczne szczególnie sprawdzą się na balkonie? Przede wszystkim sznury różnokolorowych lampek, które pięknie podkreślą balustradę czy dach konstrukcji. Alternatywą dla tradycyjnych lampek, które wyglądem nie różnią się od świecidełek wieszanych na choince, są węże i kurtyny świetlne, tworzące połyskującą taflę. Elegancki efekt uzyskasz, jeśli do dekoracji balkonu wybierzesz lampki o jednolitej barwie, na przykład białej lub złotej. Do barierki balkonu warto dodatkowo przywiązać gałązki choinkowe. Hitem świątecznych aranżacji są duże, rozkładane papierowe gwiazdy podświetlane od środka. Przy pomocy papierowych akcentów i lampek w formie sopelków czy gwiazdek możesz stworzyć efektowną dekorację okna od wewnętrznej strony.

Categories Dom i Wnętrze