TOP

Zgrabne meble na niewielki taras

Aranżacja tarasu to wielka przyjemność. Czołowi producenci oferują multum ciekawych mebli i dodatków, dzięki którym możemy stworzyć tuż za progiem swojego domu piękny, urzekający naturalnością i elegancją salon pod chmurką. Niestety, w praktyce często okazuje się, że ograniczenia przestrzenne uniemożliwiają kupno wymarzonego narożnika albo kompletu dużych foteli. Czy właściciele małych tarasów muszą iść na ustępstwa? Niekoniecznie! Sprawdź nasze propozycje i poznaj meble na taras, które spełnią Twoje oczekiwania!

Meble na taras inaczej, czyli zamiast stołu i krzeseł…

W nowoczesnych ogrodach dominują designerskie meble o minimalistycznej budowie. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym nie brakuje lekkich modeli, które znajdą zastosowanie zarówno na dużych, otwartych przestrzeniach, jak i niewielkich tarasach i balkonach. Do takich modeli z pewnością zaliczyć możemy zgrabne krzesła z technorattanu zestawione z kompaktowymi stolikami osadzonymi na jednej nodze. Miłośników bardziej awangardowych form z pewnością zainteresują huśtawki, które są niekwestionowanym hitem lansowanym przez designerów. Nowoczesne huśtawki nie mają nic wspólnego z bujanymi ławkami, jakie znamy z przeszłości. Na czasie są teraz modele w kształcie otulającego kokonu, który pozwala nam odpocząć w zupełnej izolacji od zewnętrznego świata. Na uwagę zasługują również niebanalne komplety w barowym stylu – wysokie, małe stoliki i hokery.

Meble na taras z technorattanu – stylowe i praktyczne wyposażenie

Wybierając wyposażenie na taras, koniecznie zwróć uwagę na jego budulec. Meble na taras powinny być wykonane z tworzywa, które oprze się działaniu zmiennych temperatur, promieniowania UV oraz wilgoci. Obecnie materiałem, który wykazuje ponadprzeciętne właściwości i wyróżnia się na tle swoich konkurentów jest technorattan. Technorattanowe meble na taras pięknie się prezentują, a jednocześnie są w stanie spędzić pod śniegiem nawet całą zimę.

 

Categories Dom i Wnętrze
https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ Stolik nocny z półką w stylu loft https://beesafe.pl/porady/kara-za-nieprzerejestrowanie-samochodu/