TOP

PROGRAM HOTELOWY Z REZERWACJĄ ON-LINE NA STRONĘ

Własna witryna internetowa dla przedsiębiorstwa turystyczno-hotelowego to w dzisiejszych czasach rzecz niezbędna. Potencjalny klient nie tylko jak na dłoni dostaje wszystkie niezbędne informacje bez dzwonienia na często zajętą recepcję – jeśli komuś ośrodek wypoczynkowy przypadnie do gustu, może równie dobrze od razu zarezerwować pobyt, o dowolnie wybranej porze dnia i nocy.


Potrzeba tylko modułu rezerwacji on-line

Trzeba od razu zaznaczyć, iż chodzi tutaj o taką funkcjonalność, która pozwala gościom zabukować pokój, a nawet i od razu uiścić należność za cały pobyt za pomocą płatności internetowych. Nie wysłać zapytanie e-mailowe, na które ktoś powinien odpowiedzieć na następny dzień, tylko z miejsca wykupić usługę noclegową. I wcale nie trzeba zatrudniać dodatkowych ludzi, żeby recepcja pracowała 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 12 miesięcy w ciągu roku.

Taką rolę z powodzeniem będzie spełniał nowoczesny program hotelowy, który jest w stanie przyjmować rezerwacje dosłownie przez cały czas. Mnogość kanałów rezerwacji (bo to i strony internetowe, i serwisy turystyczne, i kontakt z personelem) nie stanowi przy tym najmniejszego problemu. Aktualizacja informacji o dostępności odbywa się całkowicie automatycznie, bez najmniejszej szansy na popełnienie jakiegoś błędu albo wystąpienia nieszczęsnego overbookingu.
Przykład takiego programu hotelowego z rezerwacją on-line do umieszczenia na stronie i innymi funkcjonalnościami to NFHotel.

Categories Ciekawe