TOP

Nowoczesny wózek dziecięcy – jaki produkt wybrać?

Spacery wspólnie z dzieckiem są obowiązkowym punktem każdego dnia. Podczas spacerów dziecko może nie tylko dotlenić się, ale również poznawać okolicę z bezpiecznej perspektywy wygodnego wózka. Szukając idealnego wózka zwracajmy uwagę nie tylko na jego wygląd i estetykę, ale też na parametry techniczne. Producenci zaoferują nam wiele ciekawych rozwiązań!

W poszukiwaniu idealnego wózka

Współcześnie w sklepach dziecięcych znajdziemy zasadniczo dwa rodzaje wózków: wózki spacerowe oraz nowoczesne wózki 3w1. Chcąc produktu funkcjonalnego i uniwersalnego, który posłuży nam kilka lat, warto wybrać wózek dziecięcy 3w1, który będzie zmieniał się wraz z potrzebami malucha. Wózek 3w1 składa się z trzech elementów: stelaża, gondoli oraz siedziska. Dwa ostatnie elementy stosuje się wymiennie: gondola służy dziecku do ok. 6 miesiąca życia. Skąd tak duża popularność wózków 3w1?

Funkcjonalność i wygoda w jednym!

Wózek dziecięcy 3w1 to przede wszystkim spora wygoda dla rodzica – wózek taki posiada składany stelaż, dzięki czemu konstrukcja może być złożona i przewożona np. w samochodzie osobowym. Na sporo uwagi zasługują również koła wózka – w zależności od modelu mogą być one pompowane lub piankowe. Dzięki pełnej amortyzacji wózek będzie nam się prowadzić wygodnie również po nieutwardzonych dróżkach leśnych.

Trwała i obszerna gondola zapewni wygodę dziecku podczas snu, a kiedy tylko malec zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na siedzisko. Wygodne siedzisko posiada kilka punktów regulacji oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. O dodatkowe bezpieczeństwo zadba barierka, o którą dziecko może wygodnie się opierać. Rodzice docenią liczne dodatki: kosze i torby na zakupy, dodatkowe hamulce ręczne, możliwość blokady kółek wózka.

 

 

Categories Ciekawe