TOP

Liposukcja ramion- sposób na piękne ciało

Ramiona i nagromadzony na nich tłuszcz są zmorą wielu osób odchudzających się, bowiem bardzo trudno jest wyćwiczyć je w taki sposób, by pozbyć się zwisających zwałów tłuszczyku, czyli tak zwanych pelikanów. Nie prezentuje się to estetycznie ale dzięki zabiegowi liposukcji można znacznie poprawić swój wygląd.

Dla kogo jest przeznaczona liposukcja ramion?

Mogą ją wykonać osoby, które już nie się odchudzają, czyli mają wagę w normie, nie wahającą się. Wtedy można ocenić, czy faktycznie zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty. Pacjent musi się też liczyć z tym, że przez nawet kilka miesięcy będzie musiał nosić odzież po liposukcji, czyli w wypadku ramion specjalną koszulkę uciskającą te części ciała.

Przez pierwsze dni trzeba także uważać na aktywność fizyczną i nie forsować się. Liposukcja jest przeznaczona dla osób, którym zależy na modelowaniu problematycznych części ciała i które rozumieją, że zabieg nie służy odchudzaniu.

Kiedy nie można przeprowadzić zabiegu?

Przede wszystkim przeciwwskazaniem są zakażenia skóry o podłożu grzybicznym czy innym. Ponadto nie wolno wykonywać tego zabiegu jeżeli pacjent niedawno przebył chorobę nowotworową czy w czasie ciąży.

Jeżeli z jakiegoś względu nie ma możliwości noszenia odzieży po liposukcji, to niestety zabieg także nie będzie się mógł odbyć ze względu na to, że jest to wymów konieczny. Odzież po liposukcji pomaga prawidłowo obkurczać się skórze oraz wspomaga cyrkulację płynów. Jeżeli lekarz nie zezwoli takiej odzieży po liposukcji nie wolno zdejmować.

Przed zabiegiem liposukcji ramion

Oczywiście pierwszym etapem jest konsultacja lekarska. Pacjent powie mu czego oczekuje, zaś lekarz sprawdzi, czy może sprostać tym oczekiwaniom. Nie da się usunąć całego tłuszczu z ramion, szczególnie jeżeli ten obszar jest bardzo otłuszczony, jednakże można znacznie poprawić wygląd ciała. Będzie się ono prezentowało piękniej w sukienkach czy bluzkach bez rękawów.

Na konsultacji trzeba się także poradzić lekarza w kwestii, jaką jest odzież po liposukcji ramion. Jak ona ma wyglądać, w jakim sklepie ją kupić? Na pewno specjaliści z renomowanej kliniki będą mogli udzielić odpowiedzi na te pytania. Warto także pytać o inne kwestie, takie jk odczucia bólowe, znieczulenie, długość dochodzenia do formy czy oczekiwane rezultaty.

Przed zabiegiem pacjent jest także zobowiązany dostarczyć wszystkie wyniki badań, jakie zleci lekarz. Bez tego liposukcja nie może się odbyć, ponieważ wiele kwestii, takich jak zaburzenia krzepliwości krwi sprawia, że liposukcja nie może się odbyć.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://megamedic.pl/pl/c/ODZIEZ-PO-LIPOSUKCJI/159

Categories Ciekawe
https://beesafe.pl/porady/raport-tuv/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/ https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/