TOP

Grecja autokarem czy samolotem

Grecja to piękny kraj, który od zawsze przyciąga turystów. To tu istnieje możliwość obcowania z fantastycznym śródziemnomorskim klimatem i jedzeniem, a także z zabytkami europejskiej kultury. Do Grecji można wybrać się na kilka sposobów. Zajmiemy się tutaj dwoma najpopularniejszymi wybieranymi przez turystów z Polski, a także przedstawimy ich wady i zalety.

Grecja autokarem to przede wszystkim możliwość zobaczenia, przejazdem oczywiście, kilku krajów po drodze. Organizowane wycieczki autokarowe zakładają przerwy w podróży dzięki czemu można zwiedzić dodatkowe atrakcje. To również poniekąd tańsza opcja dojazdu, ponieważ koszt zwykle jest rozdzielany na wielu pasażerów. Podróż autokarem na pewno góruje nad samolotem możliwością przewiezienia bagażu, który podlega nieco mniejszym ograniczeniom. Minusem tego sposobu jest wiele godzin przesiedzianych w fotelu. Kto miał okazję podróżować do dalekiego kraju autokarem, ten doskonale zna ból kolan i niecierpliwość. Podróż autokarem zajmuje również więcej czasu.

Alternatywą dla autokaru jest samolot. Grecja samolotem to zdecydowanie krótszy czas podróży zamykający się w kilku godzinach, licząc od przyjścia na lotnisko, po wyjście w miejscu docelowym. Wśród wad tego sposobu należy wymienić cenę i zdecydowanie większe ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek autokarowych na stronie https://www.europol.com.pl/autokarem

Categories Ciekawe
https://unspoken.pl/depilacja-laserowa-czyli-prosty-sposob-na-gladkie-nogi/ https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ zobacz wiecje