TOP

Dołącz do grona zadowolonych klientów Borsuk Podatki. Rozlicz PIT z Austrii szybko i bezpiecznie z biurem podatkowym

Austria nie jest pierwszym wyborem Polaków, którzy decydują się na emigrację. Mieszka i pracuje tam około 55 tys. naszych rodaków. Mają oni zagwarantowane w tym kraju dobre zarobki, opiekę zdrowotną i pomoc socjalną. Wielu z nich decyduje się, aby zostać tam na dłużej. Tak, jak w Polsce, Polaków obowiązuje coroczne rozliczenie z austriackim urzędem skarbowym w związku z pracą w Austrii. Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formalności? Masz problem z językiem i nie wiesz, gdzie wysłać dokumenty? Skorzystaj z pomocy Borsuk Podatki i nie martw się o zwrot podatku. 

Odzyskaj swoje pieniądze razem z biurem podatkowym Borsuk Podatki. Załatwimy wszystkie formalności

Najważniejszym dokumentem uprawniającym do poprawnego rozliczenia z austriackim urzędem skarbowym jest karta podatkowa – Lohnzettel. Znajdują się tam wszystkie niezbędne informacje o pobranych zaliczkach na rzecz podatku dochodowego. Rozliczenie jest obowiązkowe zarówno dla osób zameldowanych, jak i rezydentów. W innym wypadku na podatnika może zostać nałożona kara finansowa za brak dostarczenia zeznania do urzędu skarbowego. Na stronie https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-austria/ znajdziesz wszelkie szczegółowe informacje. Pobierz i wypełnij dokumenty, a następnie wyślij je do Borsuk Podatki. Specjaliści z prawa podatkowego pomogą Ci znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. 

Konieczność złożenia zeznania podatkowego w Austrii. Sprawdź, czy to Ciebie dotyczy

Czy rozliczenie podatku z Austrii jest obowiązkowe? Zeznanie podatkowe muszą dostarczyć osoby, które są zameldowane, posiadają status rezydenta, ich dochody przekroczyły kwotę 12 tys. euro, miały więcej niż jednego pracodawcę lub dostały pisemne wezwanie od austriackiego urzędu skarbowego. Rozliczenia podatku z Austrii można dokonać nawet do 5 lat wstecz. W tym roku czas graniczny na wysłanie zeznania podatkowego przypada na dzień 30 września. Rozlicz się z Borsuk Podatki i odzyskaj swoje pieniądze. 

 

Categories Ciekawe
https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/ zobacz wiecje https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/