TOP

Zorganizuj się!

Domowa korkowa „tablica ogłoszeń” umocowana w widocznym miejscu, lodówka znikająca pod warstwą samoprzylepnych karteczek albo nieustannie dzwoniące przypomnienie w telefonie to najpopularniejsze metody, które mają ułatwić codzienne życie, przypominając o wizycie u lekarza, ważnym spotkaniu czy kolokwium. Czasami jednak to nie wystarcza, żeby pamiętać o wszystkich ważnych wydarzeniach i zadaniach, których z każdym dniem przybywa coraz więcej. Jeśli natłok obowiązków i ogrom spraw do załatwienia Cię przytłaczają, czas na małe zmiany! Poznaj prosty i skuteczny sposób, który pomoże Ci się zorganizować.

Planner

Jeszcze do niedawna większość kobiet nosiła w torebce  książkowe kalendarze. Dzisiaj ich miejsce zajęły plannery – modne i praktyczne dodatki, które przydadzą się każdej osobie, która chce rozsądnie zarządzać swoim czasem. W sklepach, głównie tych internetowych, znaleźć można różnorodne książkowe organizery, które nie tylko pomogą uporządkować codzienne sprawy, ale ich treść zmotywuje do pracy nad swoimi celami, pomoże zaplanować wyjazd czy dietę. Większość plannerów jest dopracowana do perfekcji pod kątem graficznym, dzięki czemu korzystanie z praktycznego dodatku jest czystą przyjemnością.

Wygodne miejsce pracy

Dla osób uczących się, pracujących w domu, biurko stanowi centrum dowodzenia. Ustawiając na blacie biurka niewielki kalendarz, nie pominiesz żadnego ważnego wydarzenia i nie przeoczysz ważnych terminów. Na stronie cewe.pl znajdziesz ciekawe fotokalendarze biurkowe, które idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze. Dzięki nowoczesnym programom możesz stworzyć spersonalizowany kalendarz z własnymi zdjęciami. Niewielki akcent na biurku sprawi, że codzienne życie będzie łatwiejsze, a praca przyjemniejsza.

Categories Ciekawe