TOP

Zdarzenia i rzeczy, które wyróżnią kawiarnię

Nowoczesne kawiarnie muszą się czymś wyróżnić, żeby zachęcić klientów do odwiedzin. Właściciele poszukują wciąż nowych rozwiązań i atrakcji. Dbają o swoich gości na różne sposoby. Organizują w kawiarnianych wnętrzach koncerty. Wystawiają nawet dzieła sztuki. Robią wernisaże. Prezentują na przykład twórczość młodych fotografów czy malarzy. Wszyscy na tym zyskują. Miejsce zaczyna żyć własnym życiem. Staje się niebanalne i urzekające.

Kawiarnia otwarta na świat

Taka kawiarnia otwarta może być na świat także w sensie dosłownym. W okresie letnim wszystkie wydarzenia warto przenieść na zewnątrz. Wakacyjny koncert poezji śpiewanej w blasku świec, pod gwiazdami, na skraju jawy i snu – to będzie wydarzenie roku. Kawiarnia dzięki temu stanie się czymś więcej niż tylko miejscem picia niesamowicie pysznej kawy.

Meble technorattanowe

Żeby przenieść kawiarniane życie na zewnątrz, niezbędne będą odpowiednie meble ogrodowe dla gastronomii. Wygodne, żeby goście mogli bez przeszkód przy kawie czy piwie słuchać muzyki, dyskutować, bawić się doskonale godzinami. Praktyczne, żeby pozwalały się szybko wyczyścić, kiedy ktoś rozleje kawę czy wino. Eleganckie, żeby ładnie prezentowały się w naszej przestrzeni. Lekkie, żeby można było je bez trudu przenieść w dowolne miejsce, kiedy zapragniemy zmienić coś, bo taka będzie potrzeba chwili.

Wszystkie te cechy posiadają meble wykonane z technorattanu. Wystarczy tylko przyjrzeć się interesującym kolekcjom mebli Oltre, żeby przekonać się, że te właśnie przedmioty doskonale udekorują naszą przestrzeń oraz uczynią ją wygodną i w pełni luksusową.

Nie tylko gotowe zestawy Oltre warte są polecenia. W niebanalnej kawiarni sprawdzi się na przykład huśtawka wisząca Kokon. Dla wielu gości stanie się ona ulubionym miejscem, w którym uraczą się mocną kawą i wykwintnym ciastkiem.

Categories Dom i Wnętrze