TOP

Zastosowanie fotobudek

Początek każdej imprezy jest bardzo trudny. Goście siedzą skrępowani, prowadzą zdawkowe rozmowy, które nie zawsze się kleją. Bardzo dobrym pomysłem na rozkręcenie imprezy od samego początku jest fotobudka.

Jak wykorzystać fotobudkę?

Fotobudka to stosunkowo proste urządzenie składające się z bardzo dobrej jakości aparatu fotograficznego, drukarki oraz komputera sterującego. Do tego potrzebne jest specjalne oprogramowanie i kilka gadżetów. Zadaniem fotobudki jest szybkie wykonywanie zdjęć i ich drukowanie.

Siła fotobudek polega na robieniu zdjęć śmiesznych, które bardzo szybko rozluźniają atmosferę i pozwalają gościom na świetną zabawę. Z tych właśnie względów fotobudkę najlepiej jest wykorzystać na początku imprezy. Lody szybko zostają przełamane. Wystarczy wybrać tło, założyć perukę lub sztuczne wąsy, by w ciągu minuty powstało śmieszne zdjęcie. Oczywiście można wykonać ich kilka w przeróżnych wersjach, zabawa jest jeszcze lepsza.

Zdjęcia nie tylko można od razu wydrukować, ale także zapisać na pendrivie lub płycie CD, ale umieścić także na forach społecznościowych z odpowiednim komentarzem.

Fenomen fotobudek polega na tym, że potrafią bawić wszystkich, niezależnie od wieku. Można wykorzystać je podczas wesela, studniówki, eventów firmowych lub podczas imprez plenerowych.

Jak wykorzystać fotobudkę we własnym biznesie

Wiadomo, że nie opłaca się kupować fotobudki, by zorganizować jedną imprezę, ale opłaca się ją wynająć. I tu pojawia się możliwość dla osób, które chcą założyć własny mały biznes.

W porównaniu z inną działalnością gospodarczą założenie firmy wypożyczającej fotobudki nie wymaga dużych nakładów finansowych. Na początek można zacząć od jednej, a w miarę zdobywania klientów, kupować kolejne.

Na rynku dostępne są fotobudki o różnej jakości, najtańsze to wydatek kilkunastu tysięcy zł, ale fotobudka przeznaczona do wynajmowania powinna być bardzo dobrej jakości, więc cena będzie oscylować w granicach 40-50 tysięcy. Producent fotobudek może także zaoferować dodatkowe oprogramowanie, które wpłynie na większą atrakcyjność wykonywanych zdjęć. W przypadku zakupu kilku sztuk można liczyć, że producent fotobudek udzieli korzystnego rabatu.

Ogromną zaletą wypożyczalni fotobudek jest fakt, że nie trzeba wynajmować na jej prowadzenie drogiego lokalu. Jest to biznes mobilny polegający na dostarczeniu fotobudki w ściśle określone miejsce. Fotobudki są składane, więc do ich przechowywania wystarczy trochę miejsca w garażu, a przewieźć można ją nawet zwykłym samochodem osobowym z dużym bagażnikiem.

Ocenia się, że zakup fotobudki zwraca się w przeciągu roku, to bardzo krótki okres czasu. Także koszty miesięczne prowadzenia wypożyczalni fotobudek nie jest zbyt wysoki. Do obowiązujących składek na ZUS i podatku należy doliczyć koszty pracownika obsługującego fotobudkę, koszty paliwa i ewentualnie wynajem garażu. Od czasu do czasu trzeba kupić dodatkowe oprogramowanie i gadżety do przebierania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producent fotobudek https://smove.pl/.

Categories Biznes
https://radomsko24.pl/porownanie-rodzajow-ubezpieczen-samochodowych-oc-ac-oraz-assistance-41556#google_vignette https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://ddwloclawek.pl/pl/701_artykuly-sponsorowane/66373_jakie-sa-najczestsze-mity-dotyczace-ubezpieczenia-oc-samochodu.html