TOP

Wyprzedaże mebli ogrodowych czas zacząć!

Tegoroczne lato powoli odchodzi do historii. Mimo tego, że ochłodzenie i częstsze opady nie sprzyjają odpoczynkowi na tarasie, warto właśnie teraz zadbać o swój ogród! Początek jesieni to czas, kiedy większość sklepów z wyposażeniem outdoorowym rusza z wyprzedażami. Na jakie modele szczególnie warto zwrócić uwagę podczas wizyty w sklepie? Sprawdź!

Modne kanapy ogrodowe – odrobina luksusu na co dzień

Ustawione na tarasie drewniane krzesła zamiast ukojenia serwują Ci ból pleców? Najwyższa pora powiedzieć NIE prowizorycznym rozwiązaniom i zapewnić sobie i domownikom prawdziwy komfort. Kanapy ogrodowe wyplatane z technorattanu zapewnią Ci wygodę, jaka do tej pory w ogrodzie była nieosiągalna. Nie musisz obawiać się, że tapicerowane elementy pod wpływem wilgoci stracą swoją świeżość i nienaganny wygląd. Czołowi producenci oferują meble tapicerowane z poduszkami pokrytymi poliestrem impregnowanym teflonem, który tworzy na tkaninie hydrofobową powłokę. W efekcie woda i zanieczyszczenia nie wsiąkają w włókna, co przekłada się na estetykę tkanin i komfort użytkowania mebli.

Huśtawka inaczej

Huśtawki w formie bujanych ławek odchodzą do lamusa! Ich miejsce zajmują zabudowane, jednoosobowe huśtawki w formie otulających kokonów. Designerskie meble będą umilać wolny czas spędzany na świeżym powietrzu oraz stylowo dekorować przestrzeń, dodając jej nowoczesnego charakteru.

Klasyka zawsze w modzie!

Esencją lata są dla Ciebie spotkania z bliskimi przy pysznych potrawach z aromatycznego grilla? Posezonowe wyprzedaże to świetna okazja, aby wreszcie wyposażyć taras w duży, solidny stół, który ugości całą rodzinę i przyjaciół. W wymagającym, zewnętrznym środowisku celująco zdadzą egzamin modele z egzotycznego drewna tekowego, aluminium oraz technorattanu.

Categories Dom i Wnętrze