TOP

Ubrania dla młodszych dziewczynek

Trendy ulegają ciągłej przemianie. Jeszcze do niedawna młodsze dziewczynki szalały na punkcie kucyków Pony, dziś założenie koszulki z kolorową grafiką to powód do drwin. Zagubieni rodzice nie wiedzą już, co kupować swoim pociechom, by na pewno były zadowolone. Poniżej kilka propozycji, które powinny przypaść do gustu znacznej części dziewczynek.

Obuwie do szkoły i na zewnątrz: wygodne baleriny

Baleriny stały się modne jeszcze kilka lat temu. Obok zwykłych trampek i kultowych conversów baleriny są najchętniej wybieranym obuwiem wśród młodszych dziewczynek. Są wygodne, lekkie i idealnie sprawdzają się w sezonie letnim. Zimą sprawdzą się śniegowce lub modne bimberki, które jednocześnie są niezwykle ciepłe.

Skarpetki dziewczęce: różnokolorowe i zabawne

Skarpetki dziewczęce nigdy nie przyciągały uwagi młodszych dziewczynek. Należało je codziennie zakładać (przynajmniej w okresie wiosenno-jesiennym i zimowym) i właściwie…nic więcej. Ostatnio jednak moda podążyła nieznanym dotąd szlakiem i skarpetki dziewczęce są nie tylko zwykłą częścią garderoby, ale także czymś w rodzaju gadżetu. Najlepiej, żeby były kolorowe, miały nadrukowaną zabawną grafikę lub przyciągały wzrok nietypowym kształtem. I to nic, że przez większość dnia skarpetki są przecież niewidoczne ze względu na obuwie.

Puchate breloki do torebek

Młodsze dziewczynki, podobnie jak ich starsze koleżanki, coraz częściej noszą torebki. Ich uwagę zwraca jednak pewna modna ozdoba – mowa o puchatej zawieszce, którą można umieścić zarówno przy uchwycie torebki jak i szkolnego plecaka. To tegoroczny hit!

Categories Ciekawe