TOP

Ubezpieczenia, które pozwolą nam żyć bardziej komfortowo

Współcześnie mamy wiele możliwości lepszego dbania nie tylko o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, ale także o nasz dom, samochód czy mienie. Dzięki prywatnym ubezpieczeniom możemy zabezpieczyć wszystko, co dla nas ważne i żyć znacznie spokojniej! Jakie ubezpieczenia warto wziąć pod uwagę? Jakie rozwiązania sprawdzić?

Ubezpieczenie zdrowotne dla każdego

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne są jednymi z najchętniej kupowanych – wynika to nie tylko z ich atrakcyjnych cen, ale również z faktu, że pozwalają one na kompleksowe dbanie o nasze zdrowie. Dopasowane do naszych potrzeb ubezpieczenie znajdziemy dzięki wyszukiwarce mfind.pl, która na podstawie naszego wieku i miejsca zamieszkania wskaże nam pakiety odpowiednie dla nas. W zależności od wielkości pakietu cena będzie rosła. Najtańsze dostępne są w cenie 40 zł miesięcznie! W podstawowych pakietach znajdziemy internistę, trzech specjalistów, zabiegi pielęgniarskie oraz laboratoryjne. W wyższych pakietach te liczby są większe. Możliwe jest także zakupienie pakietu rodzinnego.

Ubezpieczenie turystyczne dla podróżujących

Podróże pozwalają nam nie tylko ciekawie spędzić wakacje, ale też poznać nowe zakątki Polski, Europy czy świata. Warto podczas takich podróży zakupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne, które pozwoli nam pokryć koszty leczenia szpitalnego np. za granicą czy też zabezpieczyć transport medyczny z miejsca wypadku. Ubezpieczenia takie często obejmują także assistance oraz ubezpieczenie naszego bagażu. To wygodna opcja szczególnie podczas samodzielnego planowania wczasów poza granicami kraju. Ubezpieczenie turystyczne jest zalecane również dla osób, które decydują się na zakupienie wycieczki z biura podróży. Touroperator oferuje nam podstawowe ubezpieczenie – warto przyjrzeć się kwotom, które proponuje za NNW czy assistance.

Categories Zdrowie i Uroda