TOP

Profesjonalne przesyłki kurierskie

Przesyłka dostarczona na czas, bez żadnych problemów, bez interwencji – to wymagania klientów. Oczekują oni łatwości w składaniu zamówienia oraz perfekcji w jego realizacji. Firmy kurierskie muszą zatem stale udoskonalać swoje metody działania oraz nadążać za potrzebami klientów. Dynamika naszej rzeczywistości zmienia także sposób dostarczania przesyłek.

W odpowiedzi na dynamiczne życie

Te wszystkie zmiany i potrzeby bierze pod uwagę SpeedPak – broker usług kurierskich stawiający na kompleksowość działań. Wszystkie usługi kurierskie dostępne są w jednym miejscu, co zdecydowanie wpływa na wygodę składania zamówienia bezpośrednio z jednej platformy. W ten sposób oszczędzamy czas, który możemy przeznaczyć na inne działania. Mamy jednocześnie świadomość tego, że profesjonalny kurier dostarczy przesyłkę zgodnie z planem.

Ważny jest czas

Czas ma niezwykłą wartość. Zwłaszcza w biznesie. Dlatego SpeedPak proponuje szereg udogodnień, które przyspieszają realizację zlecenia. Żeby uprościć składanie zamówienia odbywa się ono bez formalności, umów i deklaracji o obrotach. Szybko odpowiadają telefonicznie lub mailowo na pytania i wątpliwości. Zapewniają szybkie i terminowe zwroty pobrań.

Ekonomicznie i rzetelnie

SpeedPak udowadnia, że zamawianie taniego kuriera jest wyjątkowo proste. Oferują integrację z Allegro i BaseLinker, API dla sklepów internetowych. Profesjonalne przesyłki kurierskie to połącznie wygody oraz oszczędzania (czasu i pieniędzy). Bardzo popularne są tanie przesyłki krajowe realizowane przez SpeedPak.

Ważne jest doświadczenie

Tym, co wyróżnia SpeedPak jest także wieloletnie doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych pod kątem wysyłek kurierskich. Współpraca z takim brokerem odgrywa dużą rolę, gdy wysyłamy często i dużo różnych przesyłek.

Ważny jest profesjonalizm

Rzetelna realizacja przesyłek kurierskich możliwa jest dzięki współpracy z największymi firmami kurierskimi obecnymi na polskim rynku. SpeedPak swój profesjonalizm potwierdza także poprzez wychodzenie naprzeciw klientom i oferowanie im takich rozwiązań jak:

  • automatyczne powiadamianie o dostarczeniu przesyłek do odbiorcy;
  • faktura zbiorcza;
  • wydruki zestawień przesyłek.
Categories Ciekawe