TOP

Power bank- wymarzony gadżet

Młode albo w średnim wieku osoby, pracujące, zarabiające, które podróżują i mają dużo znajomych- to jest wymarzona grupa klientów dla każdego przedsiębiorcy. Jak jednak do niej dotrzeć? Telewizja, radio, gazety, ulotki odpadają- pozostają zatem gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe

Co to właściwe są te gadżety reklamowe? Gadżetem reklamowym może być praktycznie każdy przedmiot, jednak najczęściej wybierane są te, których każdy z nas używa na co dzień, jak np. podstawki pod kubek, torebki płócienne n zakupy, długopisy, pióra itp. Z pewnością każdy z nas przyniósł je kiedyś z jakiś konferencji, festiwali itp.

Jakie mają zalety? Przede wszystkim są relatywnie tanie, a dzięki temu możemy wyprodukować ich więcej, trafiając do sporej grupy osób. Należy jednak pamiętać, że nie możemy być nadmiernie oszczędni- gadżety kiepskiej jakości będą powodować negatywne skojarzenia z naszą firmą. Co więcej- jeden gadżet trafia tak naprawdę zarówno do klienta, jak i do jego otoczenia np. kubek, który widzi każdy gość przychodzący do domu, czy ołówek, którym pisze cała klasa.

Power bank z nadrukiem- specjalny gadżet reklamowy

Gadżetem zdecydowanie wyróżniającym się na tle innych jest właśnie power bank z nadrukiem. Na czym polega jego oryginalność? Przede wszystkim jest dosyć mało znany, a każdy jak już go pozna, odkryje, że jest to rzecz której zawsze potrzebował. Co to zatem jest? Power bank jest to zewnętrzna bateria albo inaczej- przenośna ładowarka. Jak działa?

Otóż jest to urządzenie nie większe od przeciętnego telefonu. Raz naładowane do pełna umożliwia naładowanie telefonu aż trzy razy! Oznacza to, że jeśli bateria w naszym telefonie się wyczerpuje, my nie mamy gdzie podładować komórki, wystarczy wyjąć power bank, podłączyć do niego telefon używając kabelka USB i gotowe- telefon już się ładuje!

Dla kogo są power banki z nadrukiem?

Oczywiście na pewno do grupy wspomnianej na samym początku. Takie osoby często używają telefonu, nieraz ich problemem jest to, że bateria za szybko się wyczerpuje np. podczas podróży, a zatem na pewno będą korzystały z tego urządzenia. Co więcej- osoby w ich otoczeniu, których na pewno jest sporo, również będą na co dzień widzieć wtedy logo naszej firmy na takim power banku.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, ze telefon jest dzisiaj coraz bardziej popularnym urządzeniem. Co więcej- każdy che mieć najnowszy model, który choć ma świetne funkcje to jednak korzystanie z nich powoduje wyczerpanie się baterii. A zatem niedługo power bank to będzie idealny gadżet dla każdego!

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem

Categories Technologia