TOP

Piękno na wyciągnięcie ręki

Wygląd zewnętrzny jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny. Warto więc zadbać o to, aby prezentować się dobrze bez względu na wiek czy różnego rodzaju defekty urody. Na szczęście obecnie piękno jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, o czym można się przekonać, zaglądając na stronę filine.pl. Jest to portal specjalistycznego gabinetu medycyny estetycznej, w którym wykonywane są różnego rodzaju zabiegi upiększające.

 

Pożegnaj zmarszczki raz na zawsze

Pierwsze zmarszczki pojawiają się na twarzy już około 25 roku życia. Biologicznego zegara nie da się oczywiście zatrzymać, ale można trochę wspomóc naturę, korzystając z oferty filine.pl. Zaledwie kilkanaście minut w gabinecie medycyny estetycznej może odjąć nawet kilkanaście lat. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest domięśniowe aplikowanie toksyny botulinowej. Tym sposobem można pozbyć się zmarszczek w okolicy ust, poziomych linii na czole, kurzych łapek czy „lwiej zmarszczki”.

Inną skuteczną metodą na pozbycie się zmarszczek jest iniekcyjne podawanie w skórę usieciowanego kwasu hialuronowego. Bruzdy wypełnia się za pomocą specjalnego preparatu, który usuwa nie tylko zmarszczki powierzchniowe, ale również głębokie, a przy tym nadaje cerze młodzieńczego blasku.

 

Idealna twarz dzięki medycynie estetycznej

Odpowiedni makijaż i dobrej jakości kosmetyki mają pozytywny wpływ na wygląd. Jednak takie środki nie są w stanie zatuszować pewnych mankamentów urody, takich jak wąskie usta czy zauważalne zmiany na podbródku, policzkach czy skroniach, będące skutkiem zaawansowanych procesów starzenia. Marzenia o idealnej twarzy można zrealizować w gabinecie medycyny estetycznej filine.pl w Katowicach. Oferta poprawy owalu twarzy skierowana jest do osób, które chcą przywrócić twarzy wyraźny kontur i jędrność.

Medycyna estetyczna to także możliwość uzyskania pełnych, wyraźnie zarysowanych ust, które są marzeniem każdej kobiety. W gabinecie estetycznym efekt ten osiągany jest za pomocą kwasu hialuronowego. Cały zabieg trwa zaledwie 45 minut, a efekty widać od razu. Co ważne, przed iniekcją lekarz stosuje znieczulenie, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny.

Categories Zdrowie i Uroda