TOP

Pięć pomysłów na prezent dla noworodka

Narodziny dziecka to wielka radość dla całej rodziny i najbliższych przyjaciół. Pierwsze odwiedziny wiążą się z wyborem odpowiedniego prezentu dla maluszka. Zazwyczaj sprawia to niemały problem, ponieważ trudno jest się zdecydować na wybór konkretnej rzeczy, Na szczęście można zawęzić poszukiwania do pięciu pomysłów.

Zabawki dla najmłodszych dzieci

Prezent dla noworodka może stanowić miękka zabawka, która stanie się jego stałym towarzyszem. Dobrym pomysłem są tekstylne maskotki z wszytymi łagodnymi pozytywkami oraz szeleszczącymi elementami. W pierwszym okresie zabawki powinny mieć mocne, kontrastowe kolory, żeby dziecko mogło je szybciej dostrzec.

Akcesoria elektroniczne

Kolejnym pomysłem na udane prezenty dla noworodków są sprzęty elektroniczne ułatwiające opiekę nad dzieckiem. Jednym z bardziej popularnych akcesoriów są elektroniczne nianie. Zostawiony przy łóżeczku nadajnik powiadomi rodziców, gdy maluszek wybudzi się ze snu i zacznie płakać. Innymi przydatnymi sprzętami elektronicznymi są sterylizatory do butelek i podgrzewacza. Z pewnością każda mama będzie zadowolona z prezentu, który pozwoli jej na sprawniejszą opiekę nad noworodkiem.

Prezent dla noworodka na pamiątkę

Niezwykle sentymentalnymi prezentami są wszelkie upominki, które mają towarzyszyć dziecku przez całe życie. Należy do nich zestaw do odciskania w gipsie stóp lub dłoni maluszka. W tej kategorii prezentów znajdują się również srebrne łyżeczki z wygrawerowaną dedykacją lub zawieszki z imieniem dziecka. Podobnym upominkiem mogą być albumy ze zdjęciami rodziny oraz miejscem na kolejne fotografie i opisy dotyczące rozwoju maluszka.

Spersonalizowane upominki

Bardzo modny prezent dla noworodka, który w ostatnich latach stał się obowiązkowym elementem wyprawki każdego dziecka jest otulacz. Otulacze prezentowe posiadają wyszyte imię dziecka, jego inicjały lub nawet datę narodzin. Takie indywidualne prezenty mogą dotyczyć również kocyków lub kompletów pościeli. Imię dziecka można też wyhaftować na śpioszkach lub pajacyku.

Sesje zdjęciowe dla noworodków

Niezwykle popularną formą upamiętnienia pierwszych dni życia dziecka jest zorganizowanie sesji zdjęciowej. Może to być także dobry pomysł na prezent od rodziny lub znajomych. Sesje robione są przez fotografów przygotowanych do pracy z noworodkami, którzy potrafią naszykować maleństwo do profesjonalnego pozowania. Inną wersją prezentu będzie sesja z noworodkiem dla całej rodziny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Prezenty dla noworodka.

Categories Ciekawe
nvinn.org https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ dayloans10doqd.com