TOP

Nowoczesne wózki spacerowe dla aktywnego rodzica

Młodzi rodzice realizują się na wielu polach. Aktywni ojcowie i mamy łączą rodzicielstwo z pracą oraz pasją. Opieka nad małym dzieckiem nie musi wiązać się z rezygnacją z regularnego uprawiania sportu czy weekendowych wycieczek za miasto. Wręcz przeciwnie – dzięki nowoczesnym wózkom, możesz pokazywać swojemu maluszkowi świat dokładnie tak, jak chcesz.

Wózki spacerowe – komfort w mieście i w lesie

Czołowi producenci wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów dla najmłodszych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom aktywnych rodziców, oferując wysokiej jakości wózki przeznaczone do użytkowania na nierównym terenie. Tego typu wózki spacerowe wyposażone są w duże, pompowane koła z dodatkową amortyzacją. Specjalna budowa wózka sprawia, że prowadzenie go po nierównej, kamienistej czy pagórkowatej powierzchni nie powoduje dyskomfortu ani dla dziecka, ani opiekuna. Wybierając konkretny model, zwróć uwagę na jego wagę. Ciężka, masywna spacerówka na dłuższą metę okaże się niepraktyczna. Istotną rolę odgrywa również konstrukcja urządzenia. Wózek powinien składać się w taki sposób, aby można było łatwo go przetransportować w nawet niewielkim bagażniku.

Komfort w każdą pogodę

Wycieczki z dzieckiem wiążą się z długotrwałą ekspozycją wrażliwego maluszka na promieniowanie ultrafioletowe. Aby zbyt intensywne słońce nie odbiło się negatywnie na jego zdrowiu i samopoczuciu, wybierz wózek z budką pokrytą materiałem z filtrem UV. Zwróć uwagę, z jakiego materiału wykonany jest wózek. Tkanina z jednej strony powinna być przewiewna, a z drugiej wytrzymała i odporna na zaplamienia. Zaleca się, aby wózek był wyposażony w specjalne otwory umożliwiające odpowiednią cyrkulację powietrza. W ofercie czołowych producentów znajdziesz wózki wyposażone w torby dla rodziców czy  śpiworki.

Categories Zdrowie i Uroda