TOP

Nicorette spray Cena mała, zyski – ogromne

Każdy wie, jak bardzo szkodliwe jest palenie papierosów, ale mimo tej wiedzy wiele osób trwa w nałogu od wielu lat. Wystarczy jednak trochę dobrej woli i motywacji, aby nie sięgnąć po następnego papierosa i zacząć żyć zdrowiej.

Nikotyna to szereg toksycznych substancji krążących we krwi, takich jak tlenek węgla, cytokiny zapalne, wolne rodniki tlenowe oraz inne związki przyczyniające się do nieprawidłowego funkcjonowania niektórych układów w organizmie, a pośrednio całego organizmu. Mają zły wpływ na hemoglobinę i śródbłonek wyścielający naczynia krwionośne. Uszkodzona zostaje struktura komórek, a cholesterol utleniony. To tylko oczywiście niektóre z wielu destrukcyjnych skutków palenia papierosów.

Walczyć z nałogiem można na kilka sposobów

Najlepiej by było po prostu powiedzieć stanowcze „nie” i nie wrócić dopalenia (to wersja dla mocnych herosów), można też zdrowo się odżywiać i wykazywać większą aktywność fizyczną. Drugim, często niezastąpionym sposobem walki z nałogiem jest stosowanie różnych środków pomocniczych typu: plastry, inhalatory, pastylki i gumy do żucia .

Bardzo dobry i sprawdzony przez wiele osób jest Nicorette spray Cena jego stosowania nie jest wysoka, a pomaga skutecznie walczyć z nałogiem. Niewielka dawka nikotyny zawarta w tym środku pozwala łagodzić objawy głodu nikotynowego. Co ważne, nie ma w niej substancji smolistych typu dwutlenek węgla czy cytokiny.

Przyjmowanie Nicorette spray dzieli się na trzy etapy:

Pierwszy trwa od 1 do 6 tygodni – aplikacja od jednej do dwu dawek co trzydzieści minut (do jednej godziny). Inaczej rzecz ujmując, jeśli wypalasz 10. papierów na dobę, musisz zażyć tyle razy Nicorette w 1. lub 2. dawkach.

Drugi etap (7-9 tyg.) – Konieczne jest zmniejszenie liczby dawek, aby przed 9. tygodniem ich liczna była mniejsza niż połowa. Gdy nadjedzie czas, że będzie ich 2. Lub 3., można śmiało odstawić Nicorette.

Trzeci etap – (10-12 tyg.)- to czas minimalizowania dawek do jak najmniejszych.
Zerwij skutecznie z nałogiem wspomagając się Nicorette spray Cena tego środka nie jest większa niż paczka papierosów, a efekty często mocno zadawalające.

Categories Zdrowie i Uroda