TOP

Narty Kraków – kupić czy wypożyczyć?

Bliskość Podhala i długie tradycje narciarskie Krakowa powodują, że wielu z krakowiaków, w okresie zimowym, nabiera chęć na szusowanie. Nie każdy jednak posiada podstawowe przyrządy służące do tej aktywności fizycznej, więc rodzi się pytanie – kupić, czy wypożyczyć?

Kupno narty Kraków

Jeśli chcemy nabyć narty w Krakowie, możemy cieszyć się szeroką ofertą. Przykładowo, w Krakowie są znajdziemy mnóstwo sklepów, oferujących ogromną gamę sprzętu narciarskiego, przykładowo: nart czołowych marek – Atomic, Blizzard, Fischer, K2, Rossignol, Head czy Salomon – nowe oraz używane. Dodatkowo, sklepy te oferują możliwość wypożyczenia nart w przystępnej cenie. Oprócz tego, sklepy te posiadają w swojej ofercie cały ekwipunek potrzebny do cieszenia się pełnią radości z białego szaleństwa, taki jak kaski, gogle, kijki, rękawice, czy gogle narciarskie.

Innym rozwiązaniem jest giełda sprzętu narciarskiego – zapewnia szeroki wybór nart (zarówno nowych, jak i używanych) oraz wszelkiej odzieży narciarskiej – butów, gogli, kurtek, spodni. Dodatkowo, w Krakowie prowadzone są również serwisy narciarskie, które zapewniają kompleksową pomoc w dziedzinie różnego rodzaju konserwacji bądź naprawy nart.

Wypożyczalnia narty Kraków

Jeśli chodzi o wypożyczenie nart w Krakowie, świetnym rozwiązaniem będą wypożyczalnie nart w Krakowie. Dostępne tam narty do wypożyczenia z pewnością znajdą dla siebie odpowiedniego chwilowego właściciela. Ceny wypożyczenia nart również nie są wygórowane – możliwość wypożyczenia od jednego dnia do siedmiu dni, ze stawką odnośnie każdego dnia – cena waha się w zależności od pakietu, w którym będziemy wypożyczać sprzęt – dostępne są: BASIC ( same narty, jak i komplet, w którego skład wchodzą – oprócz nart rzecz jasna – buty, kijki oraz kask), PREMIUM (również można wziąć same narty, jak i komplet), VIP, oraz JUNIOR i JUNIOR VIP, a oprócz tego same buty oraz narty testowe. Dodatkowo, istnieje możliwość wypożyczenia snowboardów, na podobnej zasadzie jak w przypadku nart, oraz wypożyczalnia samych akcesoriów. Oprócz tego, obsługa wypożyczalni nart w Krakowie, z pewnością pomoże nam we właściwym wyborze.

Narty Kraków – co wybrać?

Po powyższej analizie, nie musimy się martwić o dostępność nart w Krakowie, zarówno do wypożyczenia, jak i kupna (używanych i nowych). Problem więc tkwi w tym, co wybrać, a nie czy jest z czego wybierać. Choć taki problem to nie problem. Dodatkowo, w obecnej koniunkturze pogodowej, powinniśmy się chyba bardziej martwić o brak śniegu, aniżeli dostępność nart.

Więcej informacji znajdziesz na stronie narty kraków https://agasport.com.pl/narty-cat-2.

Categories Zdrowie i Uroda