TOP

Meble technorattanowe w ogrodzie

Piękne meble technorattanowe w ogrodach czy na tarasach są normą w polskiej przestrzeni wypoczynkowej. Technorattan ceniony jest zarówno przez klientów indywidualnych, jak i managerów hoteli czy restauracji. W drugim przypadku komplety technorattanowe ustawiane są w ogrodach czy też na tarasach dla gości. Bez względu na miejsce warto dopasować elementy zestawu technorattanowego do swoich potrzeb. Co wybrać?

Przepych i piękno kompletów technorattanowych

Meble technorattanowe w nowoczesnym wydaniu odznaczają się przede wszystkim pięknym designem i wspaniałymi kształtami. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby oferowane komplety zachwycały oraz stanowiły najpiękniejszą ozdobę miejsca wypoczynkowego. Nie bez znaczenia jest oczywiście ich funkcjonalność. Komplety technorattanowe idealnie sprawdzają się zarówno w ogrodach, na tarasach czy balkonach. Ich stelaże oparte są na malowanym proszkowo aluminium, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Sam technorattan odporny jest na odkształcenia, łamanie, wnikanie kurzu, silne promieniowanie UV.

Wypoczynek w cieniu parasola ogrodowego

Wiele osób ustawia w strefie wypoczynku parasole ogrodowe. W takim otoczeniu najlepiej się odpoczywa. Najwyższy poziom relaksu zapewni nam leżak technorattanowy, którego wygląd i konstrukcja zachwyci każdego użytkownika. Lekkie leżaki technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach, przez co ich konstrukcja jest niezwykle lekka. Leżaki technorattanowe posiadają regulowane zagłówki, przez co użytkownik może sam dopasować parametry mebla do swoich potrzeb. Lekka waga mebla sprawia, że przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawia żądnych problemów. Leżaki technorattanowe sprawdzą się idealnie w ogrodach, na tarasach, nad brzegiem basenu oraz w hotelowych strefach SPA.

Categories Dom i Wnętrze