TOP

Kuchnie w drewnie

Kuchnie w całości urządzone w drewnie przywodzą na myśl stare, dobre czasy, kiedy to przesiadywało się u dziadków. Drewno jest takim materiałem, które przywodzi na myśl ciepło domowego ogniska. Jest to bardzo wdzięczny materiał, który daje ogromne możliwości do aranżacji.

Kuchnie w naturalnym, drewnianym kolorze

Bardzo stylowo, elegancko, unikalnie wyglądają kuchnie, które w całości pokryte są drewnem w ciemnym kolorze. Przy czym należy jednak powiedzieć, że taki styl dedykowany jest tylko osobom ceniącym przywiązanie do klasyki oraz tradycji. Naturalny kolor drewna nie poddany żadnej obróbce (jedynie odpowiednio zabezpieczone przed starzeniem się i działaniem czynników zewnętrznych) pięknie podkreśla charakter całego pomieszczenia. Słoje ukazane na frontach meblowych, stole, krzesłach pięknie podkreślają ich powagę, elegancję, a nawet prestiż. Jeżeli jednak chcemy taki kolor drewna połączyć ze stylem nowoczesnym, to dla przykładu możemy zdecydować się na szare kolory ścian oraz na wielką lampę w stylu loft z kloszem w kolorze szarości. 

Inny kolor drewna do kuchni

Ciekawie wyglądają również meble drewniane w innych kolorach, jak chociażby biel, niebieski, zieleń, szarość, itd. Dzięki temu, że meble można pomalować na dowolny kolor można stworzyć naprawdę bardzo ciekawe i jedyne w swoim zestawienia kolorystyczne, jak np. biel z czernią. Kuchnie w takim stylu dedykowane są jednak osobom, które lubią postawić na swoim, lubią się wyróżniać i prą do przodu nie zważając na różnego rodzaju przeciwności. 

 

Categories Dom i Wnętrze