TOP

Korzyści płynach z wdrożenia nowoczesnego systemu e-commerce B2B

W tle handlu internetowego B2B mieszczą się systemy e-handlu nazywane hurtowniami internetowymi. Transakcje zawierane za pośrednictwem tego rodzaju systemów sprzedażowych obejmują zamówienia składane przez firmy handlujące w internecie i sprzedające swoje produkty offline. Obecnie wartość polskiego rynku e-commerce B2B liczona jest już w setkach milionów złotych i cały czas wykazuje tendencje wzrostowe. Dzięki właściwie dopasowanemu do potrzeb firmy systemowi informatycznemu możliwe jest poprawienie efektywności działań i zwiększenie sprzedaży.

System ecommerce B2B – kto i na jakie korzyści może liczyć?

System ecommerce B2B powstał z myślą o ułatwieniu codziennego funkcjonowania firmy dzięki całkowitemu zautomatyzowaniu procesu składania zamówień. Dodatkowo dostarcza informacji o aktualnej ofercie, udostępnia pełne katalogi z produktami, a ponadto za jego pomocą można szybko sprawdzić status realizacji konkretnego zmówienia. Jest to idealne rozwiązanie dla producentów, dystrybutorów, pośredników handlowych i hurtowników.

Dzięki wdrożeniu systemu B2B można liczyć na:

  • ułatwioną komunikację z klientami na wszystkich etapach procesu
  • automatyzację działań
  • personalizację treści i udostępnianie klientom najnowszych informacji
  • łatwą obsługę i szybkie zamawianie produktów
  • możliwość współpracowania z systemami informatycznymi CREM/ERP
  • gromadzenie danych o klientach
  • oszczędność i sprawniejsze funkcjonowanie firmy
Categories Biznes
zobacz https://e-krajna.pl/pl/636_materia-y-partnera/22525_jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-szkolne-dla-twojego-dziecka.html https://radomsko24.pl/porownanie-rodzajow-ubezpieczen-samochodowych-oc-ac-oraz-assistance-41556#google_vignette