TOP

Jak zatrzymać urodę chwili?

Carpe diem, czyli chwytaj dzień – to nie tylko słowa, ale sposób bycia. Ponadczasowa potrzeba tkwiąca w człowieku, który od zawsze potrzebował czuć w sercu prawdę i głębię uczuć. Okazuje się, że niektóre sprawy są uniwersalne – przekraczają granice epok. Podobnie jak przed wiekami, także dzisiaj chcemy istnieć naprawdę – maksymalnie i ze wszystkich sił. Niosą nas uczucia i wydarzenia, przedsięwzięcia i działania. Wybieramy się na spektakularne wyprawy i uprawiamy ekstremalne sporty – żeby poczuć autentyzm bycia.

W pięknej opowieści

Jeśli już przeżyliśmy niezwykłą chwilę, to warto ją zatrzymać na zawsze. Na cewe-fotoksiazka.pl dowiemy się, w jaki sposób to zrobić, wykorzystując prywatne zdjęcia. Wyjątkową opowieść należy zachować na zawsze, ujmując ją poprzez obrazy. Na przykład elegancka fotoksiążka ślubna – przepięknie wyrazi poezję miłości. Albo książka skomponowana ze zdjęć zrobionych podczas wysokogórskiej wycieczki. W ten sposób opowieści wynikają z naszego życia.

W pięknym obrazie

Spektakularne momenty w naszym życiu warto też pokazać we wnętrzach w postaci wielkoformatowych obrazów. Wówczas dekoracje staną się efektem autentycznego scenariusza, który udało się zrealizować. Piękne momenty ozdobią przestrzeń lepiej niż najbardziej efektowne dodatki wnętrzarskie.

Nawet najbardziej wymyślne aranżacje wydają się puste, gdy nie wynikają z prawdziwej egzystencji. Należy poszukiwać rzeczy, które do głębi zmieniają coś w przestrzeni i w nas samych – przedmiotów osobistych, oryginalnych i niepowtarzalnych.

W zamyśleniu

Niech piękne chwile powracają do nas ze zwielokrotnioną siłą. Szczególnie, gdy dopada nas pesymizm szarych dni. Oderwijmy się od nich, zamyślając się nad wielkim zdjęciem, umieszczonym w sypialni czy w gabinecie. Wszędzie warto się oderwać na chwilę od przyziemnych spraw i skierować ku głębszym wartościom.

Categories Ciekawe