TOP

Drzwi w nowoczesnym stylu

Nowoczesny dom to przemyślana w każdym szczególe kompozycja architektoniczna. Totalne uruchomienie wyobraźni twórczej. Oczywiście decydujące znaczenie ma funkcjonalność budynku i sprzyjanie komfortowemu życiu, ale prezentacja także odgrywa dużą rolę. Dlatego nie wolno pominąć żadnego elementu tej estetycznej układanki. Także drzwi, które niejednokrotnie stanowią akcent w artystycznym stylu i piękne zwieńczenie całości.

Doskonałość dla domu

Na okna-internorm.pl oferuje się nie tylko zachwycające drzwi, ale też okna drewniano-aluminiowe czy okna PCV-aluminiowe. To prawdziwa doskonałość dla domu – tego tworzonego od podstaw i tego, w którym chcemy coś zmienić. Wszystkie produkty od Internorm to połączenie najwyższej jakości, zarówno pod względem użytkowania jak i prezentacji.

Drzwi jak przedmioty artystyczne

Okazuje się, że dokonując wyboru drzwi do naszego domu, nie musimy być wcale skazani na monotonię i ujednolicenie. Drzwi mogą prezentować się niczym przedmioty artystyczne – zaskakująco, oryginalnie, efektownie. Jeśli opierają się na atrakcyjnym projekcie, to zwracają na siebie uwagę detalem czy rozwiązaniem formalnym. Uwypuklają charakter całej konstrukcji architektonicznej. Wprowadzają do środka w niezwykły sposób.

Drzwi i światło

Bardzo interesującą formą są drzwi z przeszkleniami. Światło staje się tutaj naturalnym motywem ozdobnym. Jedocześnie takie drzwi mają jakby przyjazny charakter. Zapraszają do środka w pozawerbalny sposób. Stają się wizytówką domu.

Same przeszklenie zaś może być bardzo ciekawie rozwiązane. W zakresie kształtów i kompozycji mamy tutaj naprawdę wielki wybór, co potwierdzają propozycje drzwi z przeszkleniem od Internorm. Do wyboru mamy różne rodzaje szkła. Na przykład piaskowe, które świetnie prezentuje się w połączeniu z zaokrąglonym kształtem wyfrezowanego wpustu.

Categories Dom i Wnętrze