TOP

Drewno w sypialni

Architekci wnętrz coraz częściej odchodzą od sztucznych materiałów i wprowadzają do wnętrz to, co najbardziej czyste i naturalne. Materiałem, który dominuje obecnie w modnych wnętrzach jest drewno – surowiec używany w przemyśle meblarskim od wieków. Czy minimalistyczne wzornictwo i drewno mogą iść ze sobą w parze? Tak!

Nowoczesne meble do sypialni

Era chłodnych, niemal sterylnych pomieszczeń dobiegła końca. Moda na ekologię i styl skandynawski spowodowała, że meble wykonane z litego drewna znowu cieszą się wielkim zainteresowaniem miłośników designu. I nic w tym dziwnego – naturalny surowiec ociepla wnętrze, wnosi do niego ciepło i niepowtarzalny styl, dzięki czemu każdego dnia możesz witać i żegnać każdy dzień w pięknym, kojącym otoczeniu. Ponadto, nieregularna, usłojona struktura sprawia, że każdy egzemplarz szafki czy łóżka jest absolutnie unikatowy.

Nowoczesne meble do sypialni wykonane z drewna są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. W ofercie czołowych producentów znajdziesz ciekawe kolekcje, w skład których wchodzą pojemne szafy z dużymi lustrami, toaletki i łóżka z solidnym stelażem, który z biegiem lat nie będzie pękał i odkształcał się.

Tańsza alternatywa dla litego drewna

Kupno mebli z litego drewna to spora inwestycja. Jeśli szukasz tańszego rozwiązania, z pewnością zainteresują Cię meble z wysokiej jakości płyty fornirowanej. Fornir jest niczym innym jak płatami naturalnego drewna, dzięki czemu prezentuje się dużo efektowniej od okleiny. Wysokiej jakości meble drewniane i fornirowane znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

Categories Dom i Wnętrze
https://merikotka.com/wygodny-stroj-jezdziecki-co-wybrac/ http://mundopediu.com/nowoczesny-aneks-kuchenny/ https://defendingwisconsin.org/kask-do-jazdy-konnej-o-czym-warto-pamietac/