TOP

Domy Wieliczka i okolice – atrakcyjny rynek nieruchomości

Decydując się na zakup mieszkania, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Poszukiwania wymarzonego lokum mogą zająć trochę czasu. Większość rodzin planując inwestycję w mieszkanie, myśli o spokojnej i cichej okolicy, w której będą czuli się bezpiecznie i swobodnie. Poszukując ucieczki od miejskiego zgiełku, warto rozważyć lokalizację, która da dostęp do wszystkich wielkomiejskich rozrywek i wygód, ale jednocześnie zapewni spokój. Gdzie zamieszkać pod Krakowem? Okolicą, która jest bezpieczna i cicha, ale jednocześnie oferuje wiele usług i rozrywek na miejscu, a w razie potrzeby umożliwia szybkie dotarcie do centrum Krakowa jest położona nieopodal Wieliczka.

Dlaczego warto szukać mieszkania w Wieliczce?

Dlaczego poszukując mieszkania pod Krakowem, warto wybrać akurat Wieliczkę? Zaletą tego położenia oprócz ciszy i spokoju jest przede wszystkim doskonała infrastruktura. To, co odróżnia Wieliczkę, od innych położonych w okolicach Krakowa miast, jest bezpośrednie sąsiedztwo (dzięki któremu w razie potrzeby można szybko dotrzeć do centrum Krakowa), a także świetna infrastruktura. Wieliczka to nie miasto-sypialnia, ale też ośrodek kulturalny i sportowy. Na miejscu funkcjonują przedszkola, szkoły, biblioteki, kino, liczne obiekty sportowe (basen, boiska, kort tenisowy). Nie brakuje sklepów, przychodni ani terenów zielonych, w tym parków wyposażonych w atrakcyjne place zabaw dla dzieci. Żeby skorzystać z podstawowych usług i kupić najbardziej potrzebne produkty, nie trzeba więc opuszczać Wieliczki. Mimo szerokiego dostępu do usług życie w Wieliczce płynie jednak znacznie wolniej niż w Krakowie i jest dużo spokojniejsze. Nowe mieszkania Wieliczka to idealna propozycja dla tych, którzy mają dość miejskiego zgiełku i marzą o zamieszkaniu w cichej i bezpiecznej okolicy.

Nowe mieszkania Wieliczka – co wybrać?

Wieliczka to też prężnie rozwijający się rynek nieruchomości. Decydując się na zamieszkanie w tym podkrakowskim miasteczku, nie trzeba remontować starego domu. W okolicy non stop powstają nowe, atrakcyjne inwestycje, których zaletą jest wysoki standard wykończenia, a najczęściej również ciekawe usytuowanie. Położone w atrakcyjnej części nowe mieszkania Wieliczka cechuje dbałość o maksymalny komfort ich przyszłych mieszkańców. Zarówno mieszkania jak i domy Wieliczka i okolice mają komfortowe metraże, funkcjonalny rozkład, wyposażone są w tarasy, balkony i ogródki, które umożliwiają cieszenie się cichą i spokojną okolicą tego podkrakowskiego miasteczka o wielowiekowej historii.

W poszukiwaniu mieszkania sprawdź ofertę firmy Techniq – mieszkania w wieliczce

Categories Ciekawe