TOP

Daj się ponieść wyobraźni i umebluj się z fantazją!

Jak umeblować salon, sypialnię, jadalnię czy kuchnię? Najlepiej umeblować te wnętrza fantazją! Warto inspirować się modnymi aranżacjami wnętrzarskimi, którym nadamy niepowtarzalny kształt. Można przecież wpisywać swoje wizje w piękne stylizacje opracowane przez profesjonalistów. Ale nawet jeśli czasami są one niezgodne z obowiązującymi trendami, to najlepiej dać się ponieść wyobraźni i podążać za własną oryginalnością. Aranżacje wnętrzarskie to świetny sposób ekspresji tego, co w nas niezwykłe, intrygujące i zachwycające.

Fantastyczna stylistyka krzeseł tapicerowanych

Krzesło w kolorze subtelnej szarości. Z oparciem w stylu chesterfield. Pikowane guzikami lub kryształkami. Albo krzesło tapicerowane z owalnym oparciem nawiązujące do stylu ludwikowskiego. Wykonane w całości z drewna bukowego. Krzesło to możemy potraktować jako obiekt plastycznej i stylistycznej gry, kiedy wybierzemy na przykład tkaninę obiciową w kolorze amarantowym.

W ten sposób powstaje niekonwencjonalny i fantazyjny mebel. Wpisujący się idealnie w krąg estetyki postmodernistycznej. Krzesło odsyła nas do historii meblarstwa i historii sztuki w ogóle, a jednocześnie podkreśla swoje osadzenie w nowoczesności. Rewelacja i interpretacja we współczesnym tonie. Krzesłami tapicerowanymi można się naprawdę zachwycić! Przekonamy się o tym na stronie notodo.pl.

Niekonwencjonalne regały jako ramy

Designerskie meble nowoczesne to przedmioty, które umożliwiają nam fantazyjne metamorfozy wnętrzarskie. Takie poprowadzone w kierunku totalnej oryginalności, kiedy to w salonie ustawimy niekonwencjonalny regał w kształcie łodzi lub drabiny. Mebel ten wystarczy uzupełnić niepowtarzalną treścią opowiadającą nasze życie (fotografiami, pamiątkami, książkami), żeby stał się zupełnie wyjątkowy. Zupełnie w naszym osobistym stylu.

Categories Dom i Wnętrze