TOP

Czym kierować się przy wyborze fotobudki?

Wypożyczenie fotobudki na wesele, imprezę przedszkolną czy przyjęcie urodzinowe to nic trudnego. Jest wiele firm, z których usług możemy skorzystać. Warto jednak wiedzieć czym należy kierować się wybierając idealne urządzenie, aby jakość zdjęć odpowiadała oczekiwaniom naszych gości oraz nas samych, a fotki były wspaniałą pamiątką na lata.

Sprawdź wszystko wcześniej

Dzień wesela. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Wspaniałe ozdoby pod sufitem w odcieniach pasujących do pantofli panny młodej, kwiaty na stole podkreślają kolor oczu pana młodego, winietki artystycznie wykaligrafowane przez artystkę zdobią stoły, napoje w kryształowych karafkach i nagle wjeżdża ona, fotobudka powstała w garażu u szwagra ze starej PRLowskiej meblościanki… Scena z koszmaru? Nie, to tylko najtańsza fotobudka cena najniższa na allegro… Dlatego też pierwszym, na co powinno się zwracać uwagę zamawiając taką usługę, to wygląd urządzenia. Domagajmy się pokazania jego zdjęć! Nie zawsze będzie materiał pod ręką, by ukryć szkaradę pod artystyczną draperią… Nie warto też szukać najtańszej opcji, a przed podpisaniem umowy, sprawdzić opinie na temat danej firmy w internecie.

Niezbędne minimum

Niektórzy zapominają, że fotobudka ma nie tylko wyglądać dobrze na zdjęciach, ale także sama robić zdjęcia dobrej jakości. Możemy przetestować jakość fotobudki, prosząc o pokazanie zdjęć z wcześniejszych imprez. Ciotka Elka i Radek z działu marketingu chętniej się uwiecznią na zdjęciach, jeśli będą na nich wyglądali po prostu korzystnie.

Ważnym elementem fotobudki są także gadżety. Wypożyczając sprzęt, powinniśmy otrzymać pudło z kapeluszami, chustami, okularami, monoklami, wąsami na gumce, uśmiechami na patyczkach i mnóstwem innych akcesoriów, które przemienią kuzynkę w myszkę Minnie, a Szefa w rewolwerowca albo gorącego Zorro. Akcesoria przydadzą się na eventach dla dzieci, np. piknikach przedszkolnych.

Dopasuj fotobudkę do profilu imprezy

Warto zwrócić uwagę na to, jak bardzo zaawansowana technicznie jest nasza fotobudka Cena wynajmu urządzenia wpisującego się w ostatnie trendy, jest niestety wyższa. Jednak w zamian otrzymujemy dobrą zabawę i niezwykłe możliwości, które zwiększają zainteresowanie gości naszą atrakcją. Któż nie ceni możliwości przesłania gotowego zdjęcia na swój adres mailowy, albo podzielenia się nim na portalach społecznościowych, np. Facebooku lub Twiterze? Niektóre nowoczesne urządzenia pozwalają także na przesłanie na żywo krótkiego filmiku – np. życzeń czy zapisu wspaniałej zabawy – prosto na YouTube.

To świetna pamiątka z imprezy.

Categories Ciekawe