TOP

Czym jest kriolipoliza?

Odchudzanie nie musi być już karkołomną misją wymagającą poświęceń, intensywnych treningów i przeorganizowania swojego życia. Zamiast bezskutecznie walczyć z niechcianymi kilogramami na siłowni, udaj się do gabinetu medycyny estetycznej. Nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się medycyna daje osobom walczącym z niechcianym tłuszczem skuteczną broń – zabieg kriolipolizy. Na czym polega kuracja? Sprawdź!

Urządzenie do kriolipolizy Cooltech – sposób na walkę z niedoskonałościami

Cieszący się coraz większą popularnością zabieg kriolipolizy jest skuteczną, bezpieczną i nieinwazyjną alternatywą dla liposukcji. Nowoczesny zabieg wykorzystuje niską temperaturę do rozbijania komórek tłuszczowych. Podczas zabiegu skóra na brzuchu, łydkach, ramionach, udach czy pośladkach jest zasysana jest przy pomocy specjalnej głowicy chłodzącej. Pod wpływem działania niskiej temperatury objętość komórek tłuszczowych się zmniejsza. Zamrożony, a więc uszkodzony tłuszcz transportowany jest do układu limfatycznego, a następnie naturalnie wydalany przez organizm. Pełne efekty kuracji widoczne są zazwyczaj po miesiącu.

Ze względu na swój łagodny przebieg i satysfakcjonujące efekty kuracja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a urządzenie do kriolipolizy Cooltech znajduje się w każdym cenionym gabinecie medycyny estetycznej.

Czy to bezpieczne?

Zabieg kriolipolizy nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia dla zdrowia. Znajdujące się w pobliżu wyszczuplanych obszarów narządy wewnętrzne nie reagują na obniżoną temperaturę, więc ich funkcjonowanie nie jest zaburzone. Co ważne, kriolipoliza nie powinna być wykonywana u dzieci, osób cierpiących na cukrzycę, niedociśnienie, syndrom Raynauda, choroby nerek i wątroby, posiadających rozrusznik serca. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest również menstruacja, ciąża i karmienie piersią.

Categories Zdrowie i Uroda