TOP

Awaria TIRa na drodze? Znajdź pomoc na pomocdrogowa.info

Transport lądowy jest bardzo ważny dla rozwoju gospodarczego każdego kraju. Bez transportu firmy usłogowe, produkcyjne, handlowe oraz zwykli ludzie nie mieliby możliwości rozwoju oraz normalnej pracy, wytwarzania towarów, itp. Nic więc dziwnego, że na terenie Polski działa wiele firm oferujących profesjonalne usługi z zakresu transportu towarów przy pomocy pojazdów typu TIR.

Oczywiście ciężarówki są solidnymi samochodami, jednak nawet one mogą ulec awarii lub brać udział w stłuczce albo innym zdarzeniu drogowym, które uniemożliwi dalszą jazdę. W takich sytuacjach dobrze jest posiadać dane kontaktowe sprawdzonych firm oferujących pomoc drogową oraz holowanie ciężkich pojazdów TIR.

Wiadomo, że auta TIR jeżdżą po całej Polsce oraz za granicą i transportują towary na długich dystansach. Oznacza to, że posiadanie danych kontaktowych tylko do jednej pomocy drogowej może być niepraktyczne, ponieważ dojazd na drugi koniec Polski jest długi i drogi. O wiele lepiej jest dysponować narzędziem pozwalającym na znalezienie pomocy drogowej TIR w pobliżu każdego miejsca w Polsce. Takim narzędziem jest serwis https://pomocdrogowa.info. Dzięki tej stronie internetowej można bezproblemowo i bardzo szybko znaleźć dane kontaktowe do wielu firm zajmujących się pomocą drogową w całej Polsce. Nowoczesny system geolokalizacji sam określi lokalizację smartfona, tabletu lub innego urządzenia z dostępem do Internetu na mapie i zaproponuje firmy, które działają w pobliżu tego miejsca. Dodatkowo można samodzielnie określić miejsce, z którego mają pochodzić wizytówki firm. Wystarczy tylko jedno ze wspomnianych wyżej urządzeń zapewniających mobilny dostęp do Internetu. Strona jest zoptymalizowana pod komputery, smartfony, tablety i inne urządzenia tego typu.

 

Na stronie https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-tir  można znaleźć informacje i dane kontaktowe wielu firm, których główną specjalizacją jest transport, naprawa i szeroko pojęta pomoc drogowa obejmująca pojazdy typu TIR. Oczywiście dane można przefiltrować tak, aby znaleźć firmy, które działają w pobliżu danego miasta, autostrady czy też drogi ekspresowej. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Dzięki niemu bardzo szybko można znaleźć pobliskie firmy zapewniające fachową pomoc. Czas oczekiwania na ich przyjazd nie będzie długi, a w związku z krótką trasą, również cena nie będzie wysoka. Jak widać, warto zapamiętać adres tej strony i skorzystać z niej w przypadku nagłej, nieprzyjemnej sytuacji na drodze.

Categories Motoryzacja
zobacz https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/